Informace pro účastníky

Pokud jste se již zaregistrovali a odeslali platbu (info viz e-Registrace), stáhněte a vytiskněte si níže uvedené soubory (Info pro účastníky není nutné tisknout, tento dokument je pouze pro vás a nebudete jej odevzdávat). První den tábora odevzdejte potřebné dokumenty u registrace. Pokud účastník nebude mít potřebné dokumenty s sebou, nebude přijat na tábor. 

U registrace také účastníci odevzdají kopii průkazu pojištěnce (stačí přední strana), případně ukáží originál, který ale po celou dobu konání tábora budou mít u sebe. 

 

    Účastníci do 15 let věku potřebují tyto dokumenty:  

    Účastníci od 15 do 18 let potřebují tyto dokumenty: 

   

    Účastníci nad 18 let potřebují tyto dokumenty: 

 

Příjezdem na camp se zavazujete dodržovat naše  TŘINÁCTERO POBYTU  a berete na vědomí, že závažné porušení tohoto táborového řádu je důvodem pro vyloučení z tábora bez nároku na vrácení zaplacené částky. 

 

Nezapomeňte ani na kostým na tématický večer: (prosíme, na kostým nezapomeňte, budou ho mít všichni) - (letošní tematický večer bude v revolučním stylu, to znamená cokoliv, co vás pod tímto tématem napadne – ať už se oblečete za nějakého revolucionáře, či jinou slavnou osobnost, která byla ve své době něčím revoluční, netradiční, vyčnívala z davu… nebo si můžete vyrobit kostým, který bude revoluční např. zvoleným materiálem…. Důležité je: vyčnívat z davu :-) kreativitě se meze nekladou).).