TEAM 2017

Představujeme Vám EC team pro rok 2017!

Jsme nejen spolupracovníci, ale také dlouholetí přátelé. Máme za sebou kratší nebo delší pobyty v zahraničí (Británie, USA, atd.) a různá školení pro práci s mládeží a organizaci táborů. Američtí lektoři přijedou jako každoročně ze slunné Kalifornie a Iowy!

 


 

Tomáš Samiec (hlavní vedoucí EC, překlad, kytara)

Dlouholetý spolupracovník, dříve člen kapely, nyní hlavní vedoucí.
Muzikant, myslitel a provokatér. Vystudoval muziku na Janáčkově konzervatoři v Ostravě a Sociální práci a pastoraci na Evangelické teologické fakultě UK. V současnosti pracuje jako tiskový mluvčí SCEAV.
Má rád muziku, strašně rád hraje na kytaru, baví ho auta, fotografie, přemýšlení v dialogu a miluje Lucii Samiec.
 
 

Lucie Samiec (výtvarné činnosti, překlad)

Lucka je již pátým rokem nepřehlédnutelným členem týmu. Ráda pomáhá ostatním tvořit a rozvíjet jejich umělecké schopnosti, a to nejen na campu, ale především v práci (učí výtvarný obor na ZUŠ.) Ráda čte, tvoří, vaří a ráda se učí nové věci. Momentálně ji nejvíce zajímá arteterapie. Má moc ráda kávu a svou rodinu :-) 

Nějaký čas učila AJ na základní škole a angličtinu aktivně používá při komunikaci s přáteli ze zahraničí. Vedla také soukromé výtvarné lekce pro děti cizinců.


 

Magda Kaleta (překlad, hlavní zdravotník)

Magda jezdí na english tábory od mala a letos se k nám připojuje opět
do teamu. Pobývá většinou v Brně, kde pracuje v Dětské nemocnici jako všeobecná sestra. 
Ráda cestuje, sportuje, čte, vaří, blbne, spí, jí, vyrábí, mluví...až moc.

 

 

Eva Jendrulková (překlad, zpěv)

Eva je součástí týmu od roku 2014. V týmu se angažuje jako zpěvačka a překladatelka. Na English campu ji moc baví poznávat nové účastníky a povídat si s nimi o životě. Ve svém volném čase ráda: čte psychologickou a filosofickou literaturu, mluví o Martinu Buberovi, sdílí svůj život s blízkými, rozjímá, přemýšlí o lidech, píše poesii a čte poesii. Momentálně studuje psychologii na Univerzitě Palackého v Olomouci.

Zuzka Samcová (registrace, web, překlad)

Zuzka jezdila na English campy od jejich počátku a nyní je již sedmým rokem součástí našeho teamu. Letos dokončila magisterský obor Angličtina pro překladatelskou praxi. 

Moc ráda cestuje (jistý čas bydlela a pracovala Anglii, ale její srdcové země jsou Norsko, Rumunsko, a Moldavsko). Ráda vaří, peče, vymýšlí nové recepty a poznává nové lidi a kultury.


Bára Zielinová (překlad, baskytara, finance)

Bára se k nám do týmu připojila před dvěma lety. Vystudovala angličtinu a němčinu a nyní pokračuje dálkově v navazujícím magisterském studiu a také pracuje v mezinárodní akademii pro diakonickou a sociální činnost. Angličtinu a němčinu tedy využívá profesně, ale také ve svém volném čase v komunikaci se zahraničními přáteli a při cestování. Má ráda Lukiho, rodinu, přátele, četbu, dlouhé procházky a inspirativní filmy.

Lukáš Zielina (překlad, zpěv)

Lukáš je zkušený ingliškempák. Byl u zrodu tábora v roce 2002, ještě jako účastník. Již od útlého věku se věnuje anglickému jazyku, který i vystudoval na Ostravské univerzitě. Lukáš rovněž pobýval 2 roky v USA jako student na škole Association Free Lutheran Bible School v Minnesotě. Moc rád zpívá.  Miluje svou manželku a své kafe Starbucks. A taky lidi. A srandu. A muziku. Kapely. Cestování. Ameriku. Kytaru. Psa. Auta. Počítače. Lítání a povídání. Lukáš je učitelem na základní škole. 

Denisa Promna  (překlad, klavír, design, tanec)

Denisa jezdila na English camp každé léto snad celou svoji pubertu a letos se k nám už podruhé přidá jako překladatelka, a jako klavíristka už potřetí.
Už třetím rokem studuje architekturu v Brně. Má moc ráda všechny míčové sporty (především baseball), procházky v lese, ale ze všeho nejraději si kreslí a maluje. 
 


   

Alík Cieslar  (bicí, zdravotník, překlad)

Aleš na camp jezdí už od roku 2009 a vedoucím je letos podruhé. Vystudoval Střední odbornou školu ochrany osob a majetku v Karviné. Od roku 2014 je certifikovaným zdravotníkem zotavovacích akcí (ZZA). Pracuje pro Policii ČR. Má rád hudbu a sport.


Ondra Roik (překlad, sport)

Ondra jezdíval na English camp dlouhou dobu jako účastník, a letos je již podruhé součástí týmu, a to jako sporťák a překladatel. 

Studuje na VŠB-TU, obor Informatika v ekonomice.
Má rád angličtinu, hru na kytaru a sporty všeho druhu.

Daniel Szymeczek (překlad, sport, zdravotník)

Daniel se do našeho týmu přid týmu vrací po roční pauze, především jako hlavní sporťák.  Je studentem 3. ročníku LF UPOL obor Všeobecné lékařství a jak sám se smíchem říká, zatím ho nevyhodili. :) 

Má rád běh a sporty obecně.