TEAM 2019

Představujeme Vám EC team pro rok 2019!

Jsme nejen spolupracovníci, ale také dlouholetí přátelé. Máme za sebou kratší nebo delší pobyty v zahraničí (Británie, USA, atd.) a různá školení pro práci s mládeží a organizaci táborů. Američtí lektoři přijedou jako každoročně ze slunné Kalifornie a Iowy!

 


 

Tomáš Samiec (hlavní vedoucí EC, překlad, kytara)

Dlouholetý spolupracovník, nyní už několik let hlavní vedoucí.
Muzikant, myslitel a provokatér. Vystudoval muziku na Janáčkově konzervatoři v Ostravě a Sociální práci a pastoraci na Evangelické teologické fakultě UK. V současnosti pracuje jako tiskový mluvčí SCEAV.
Má rád muziku, strašně rád hraje na kytaru, baví ho auta, fotografie, přemýšlení v dialogu a miluje Lucii Samiec.
 
 

Lucie Samiec (výtvarné činnosti, překlad)

Lucka je již dlouho nepřehlédnutelným členem týmu. Ráda pomáhá ostatním tvořit a rozvíjet jejich umělecké schopnosti, a to nejen na campu, ale především v práci (učí výtvarný obor na ZUŠ.) Ráda čte, tvoří, vaří a ráda se učí nové věci. Momentálně ji nejvíce zajímá arteterapie. Má moc ráda kávu a svou rodinu :-) 

Nějaký čas učila AJ na základní škole a angličtinu aktivně používá při komunikaci s přáteli ze zahraničí. Vedla také soukromé výtvarné lekce pro děti cizinců.


 

Maryśka Taska (překlad, povzbuzování)

Maryśka se k nám do týmu letos přidává poprvé, ale Campy zná z pozice účastnice.

Studuje v Olomouci sociální a teologickou práci. Má ráda puzzle, zvířata, vaření a spoustu srandy.

 

 

 

 

Zuzka Samcová (registrace, web, finance, překlad)

Zuzka jezdila na English campy od jejich počátku a nyní je dlouho součástí týmu. 

Vystudovala Angličtinu pro tlumočnictví a překlad.

Moc ráda cestuje, vaří, peče, vymýšlí nové recepty a poznává nové lidi a kultury.


 

 

 

Lukáš Zielina (překlad, zpěv)

Lukáš byl u zrodu tábora v roce 2002, ještě jako účastník. Již od útlého věku se věnuje anglickému jazyku, který i vystudoval na Ostravské univerzitě.

Pobýval 2 roky v USA jako student na škole Association Free Lutheran Bible School v Minnesotě. 

Nyní je učitelem na základní škole.

Moc rád zpívá.  Miluje svou manželku a své kafe Starbucks. A taky lidi. A srandu. A muziku. Kapely. Cestování. Ameriku. Kytaru. Psa. Auta. Počítače. Lítání a povídání.  

Denisa Promna  (překlad, klavír, design, tanec)

Denisa jezdila na English camp každé léto snad celou svoji pubertu a letos se k nám už potřetí přidá jako překladatelka, a jako klavíristka už počtvrté.

Studuje architekturu v Brně. Má moc ráda všechny míčové sporty (především baseball), procházky v lese, ale ze všeho nejraději si kreslí a maluje. 
 


   

 

 

Ondra Roik (překlad, sport)

Ondra jezdíval na English camp dlouhou dobu jako účastník, a letos je již potřetí součástí týmu, a to jako sporťák a překladatel. 

Studuje na VŠB-TU, obor Informatika v ekonomice.
Má rád angličtinu, hru na kytaru a sporty všeho druhu.

Janusz Sikora (překlad, sport)

"Englishcampy jsou pro mě srdcovou záležitostí. Pár let jsem se jejich organizaci věnoval pod EC M.I.S.E. Nyní je pro mě ctí a potěšením, že můžu být opět po pauze součástí englishcampového týmu, tentokrát v řežii SCEAV Třinec. 

Těším se na nové zážitky a přátelství, protože hlavně o tom to podle mě je! Jinak pracuji jako psycholog ve stacionáři pro duševně nemocné a je to moc fajn práce. Rád mám hudbu a hlavně pohyb (ideálně v horách)."

Kim Stroková 

Kimberly je z Arizony ve Spojených státech a od roku 2011 pomáhala na táborech s angličtinou v Třinci. V současné době učí angličtinu a pomáhá se svým manželem Ondrou ve sboru v Třinci. Studuje angličtinu a literaturu s vyznamenáním na Arizonské státní univerzitě a miluje knihy a korekturu až příliš moc. Ale především miluje jazyky a lidi a myslí si, že English camp je skvělá možnost cvičit angličtinu, potkat nové lidi a být s přáteli.
 

Ondra Stroka

Ondra už několik let pomáhá na English campech v Třinci a Smilovicích. V současné době studuje teologii na Univerzitě Matěja Bela v Banské Bystici. Rád čte, poslouchá hudbu, tráví čas s přáteli a rodinou a většinou je tím, kdo má ty nejšílenější nápady.